Series
Ratings
17
PinocchioRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
BrainRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.5
Who Are You?Rated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0