Series
Ratings
20- 다큐프라임 - 잠Rated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
Prison Break Season 4Rated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5