Titles you rated
BodyguardRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
My Sweet CityRated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 1.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.0- Haneuljae's MurderRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
One Warm WordRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5