Movies
Ratings
82
TransformersRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 2.5
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5