Movies
Ratings
30
The IslandRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
MoonRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0