Movies
Ratings
34
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.5