Movies
Ratings
38
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Little NicholasRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Arthur ChristmasRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
CartRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0