Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
First ManRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 4.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.0
One Piece: Karakuri Castle's Mecha Giant SoldierRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 4.5