Movies
Ratings
112 Confession of MurderRated ★ 5.0 Confession of MurderRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
 A Werewolf BoyRated ★ 5.0 A Werewolf BoyRated ★ 5.0
 X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0 X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
 Secret ReunionRated ★ 4.5 Secret ReunionRated ★ 4.5
 G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0 G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
 Beastie BoysRated ★ 3.5 Beastie BoysRated ★ 3.5
 The Maze RunnerRated ★ 5.0 The Maze RunnerRated ★ 5.0
 The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0 The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
 Spy KidsRated ★ 3.5 Spy KidsRated ★ 3.5
 Fast & FuriousRated ★ 5.0 Fast & FuriousRated ★ 5.0
 Spider-Man 3Rated ★ 5.0 Spider-Man 3Rated ★ 5.0
 Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5 Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
 The SpiesRated ★ 4.5 The SpiesRated ★ 4.5
 Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0 Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
 Death NoteRated ★ 3.5 Death NoteRated ★ 3.5
 Voice of a MurdererRated ★ 5.0 Voice of a MurdererRated ★ 5.0
 Wet DreamsRated ★ 2.5 Wet DreamsRated ★ 2.5