Movies
Ratings
170
Our School E.TRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Cats & DogsRated ★ 4.0
Paradise KissRated ★ 4.0
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
The CatRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5
LawlessRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Charlotte's WebRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 1.5
Architecture 101Rated ★ 3.5