Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
Jenny, JunoRated ★ 3.0
A Whisker AwayRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
MetamorphosisRated ★ 2.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 2.0
Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
UsRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0