Titles you rated
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Good Bye My PrincessRated ★ 4.0
Sweet DreamsRated ★ 3.0
The Romance of Hua RongRated ★ 4.0
Investiture of the GodsRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Dreaming Back to the Qing DynastyRated ★ 3.5
Scarlet Heart 2Rated ★ 3.0
Bloody RomanceRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 2.5
Personal TasteRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.5