Series
Ratings
62
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 0.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5