Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 2.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 3.5