Movies
Ratings
206
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0