Series
Ratings
170
A Thousand KissesRated ★ 4.5
I Love Lee Tae RiRated ★ 3.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 3.0
Seoul 1945Rated ★ 3.0
Love CellsRated ★ 3.5
GloriaRated ★ 3.0
Loving You a Thousand TimesRated ★ 4.5
Rascal SonsRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 5.0
Princess Ja MyungRated ★ 5.0
The Virtual BrideRated ★ 5.0
Paradise RanchRated ★ 3.5
Road No. 1Rated ★ 3.5
Masked ProsecutorRated ★ 4.0
Blade ManRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 5.0
Myung Wol the SpyRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 5.0