Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 2.5
Our SeasonRated ★ 3.0
DogtoothRated ★ 4.0
Ticket to ParadiseRated ★ 2.5
AnomalisaRated ★ 4.0