Titles you rated
Poor ThingsRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
One DayRated ★ 2.0- VirusRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
ElioRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
KikujiroRated ★ 5.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 5.0
Every Day A Good DayRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Shaun the Sheep MovieRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 4.5