Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 1.5- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
I Am SoloRated ★ 2.5
A Clean SweepRated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 3.0
One Day OffRated ★ 4.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0