Titles you rated
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Doctor ChaRated ★ 3.5
The Aristocrat's Otherworldly Adventure: Serving Gods Who Go Too FarRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 2.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense. Season 2Rated ★ 3.0
The Reincarnation of the Strongest Exorcist in Another WorldRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Farming Life in Another WorldRated ★ 3.0
Chillin' in My 30s After Getting Fired From the Demon King's ArmyRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5