Titles you rated
Tomorrow Never DiesRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
The Time MachineRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0