Movies
Ratings
94
Love LetterRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 2.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 4.0
Little Black DressRated ★ 1.5
HellcatsRated ★ 1.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 2.5
No BreathingRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Love NowRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 2.0
House of WaxRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0