Movies
Ratings
699
UprisingRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
LegendRated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 1.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5- SawRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0- The WickedRated ★ 4.0