Series
Ratings
350- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 2.0- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5