Titles you rated
The OutpostRated ★ 3.5
Pale MoonRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
The VillageRated ★ 3.5
SignsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.5
ScoopRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5- SprinterRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
MankRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0