Titles you rated
BargainRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0