Titles you rated
UnnaturalRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Code Blue Season 2Rated ★ 4.0
Code BlueRated ★ 4.0- The Carrie DiariesRated ★ 4.0
The Carrie DiariesRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 3.0
Super Daddy YeolRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 2.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0