Movies
Ratings
953
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Kinds of KindnessRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
PlaneRated ★ 0.5
GreenlandRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 2.0
BarbieRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 2.0