Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
Sir Alex Ferguson: Never Give InRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 5.0
Dear Evan HansenRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0