Series
Ratings
27
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 1.5
Waiting for LoveRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
What's Up FoxRated ★ 3.0