Movies
Ratings
314
Good NewsRated ★ 4.0
HyakuemuRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Anemone: A Fairy Tale for No KidsRated ★ 2.0- PilotRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 2.0
KikujiroRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0