Movies
Ratings
305
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
InseparableRated ★ 4.5
365 DaysRated ★ 2.0
Steel RainRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Hope LostRated ★ 2.5