Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
RedRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.5
Odd ThomasRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
AbductionRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
TangledRated ★ 1.0
FrozenRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0