Movies
Ratings
841
FrankensteinRated ★ 5.0
MalignantRated ★ 3.5
The Shadow's EdgeRated ★ 3.0
Freakier FridayRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
KOKUHORated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
AlphaRated ★ 3.5
The Little SisterRated ★ 3.5
That Summer in ParisRated ★ 3.0
Drive-Away DollsRated ★ 2.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0