Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Miss RipleyRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Great MerchantRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5
Fated to Love YouRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5