Movies
Ratings
82
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
CarolRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
YouthRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0