Series
Ratings
62
Yong PalRated ★ 1.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
Lucky LouieRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 1.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 4.0