Titles you rated
 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
 Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0 Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
 Shrek the ThirdRated ★ 4.0 Shrek the ThirdRated ★ 4.0
 Enemies In-LawRated ★ 2.0 Enemies In-LawRated ★ 2.0
 Little Black DressRated ★ 3.0 Little Black DressRated ★ 3.0
 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
 The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0 The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
 Iron Man 2Rated ★ 4.0 Iron Man 2Rated ★ 4.0
 Howl's Moving CastleRated ★ 4.0 Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
 Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0 Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
 ChloeRated ★ 4.0 ChloeRated ★ 4.0
 HelplessRated ★ 2.0 HelplessRated ★ 2.0
 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
 The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0 The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
 Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 1.0 Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 1.0
 Black HouseRated ★ 3.0 Black HouseRated ★ 3.0
 Love ActuallyRated ★ 4.0 Love ActuallyRated ★ 4.0
 The Plan ManRated ★ 2.0 The Plan ManRated ★ 2.0
 Princess MononokeRated ★ 3.0 Princess MononokeRated ★ 3.0
 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0