Titles you rated
Our Love StoryRated ★ 3.0
FreeheldRated ★ 2.0
Wishing StairsRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 4.5
VeronicaRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
HannaRated ★ 3.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 4.0
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0
Paris is BurningRated ★ 4.0
Hurricane BiancaRated ★ 3.0
The Evil DeadRated ★ 3.5
House on Haunted HillRated ★ 3.0
SawRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 2.5
The FrightenersRated ★ 4.5