Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 2.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 1.5
AquamarineRated ★ 2.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 1.5
TangledRated ★ 5.0