Movies
Ratings
439
The MatchRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0