Series
Ratings
31
Initial D: First StageRated ★ 4.5- Initial D: Second StageRated ★ 4.0
- 頭文字D: Third StageRated ★ 3.5
- Initial D: Fourth StageRated ★ 4.0
- Initial D: Fifth StageRated ★ 4.5
- Initial D: Final StageRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5