Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5