Movies
Ratings
180
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The People vs. Larry FlyntRated ★ 1.0
My Sister's KeeperRated ★ 1.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 0.5
Shaolin SoccerRated ★ 0.5
HarmonyRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 1.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 2.5
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 0.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 1.0
TroyRated ★ 1.0