Movies
Ratings
90
The MartianRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
The PartyRated ★ 4.0
Dasepo Naughty GirlsRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5- SinglesRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 4.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Murder, Take OneRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
AmadeusRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 1.0
Stuart LittleRated ★ 3.0