Movies
Ratings
234
The WailingRated ★ 4.5
The WrestlerRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
The UnforgivenRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5