Series
Ratings
122
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0- 다큐프라임 - 아파트 중독Rated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.5
Lucky LouieRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 2.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Community Season 3Rated ★ 5.0
Community Season 2Rated ★ 4.5