Titles you rated
FlowRated ★ 2.0
Swing GirlsRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 1.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
FAQRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0