Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 1.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Bloom Into YouRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.0