Movies
Ratings
19
I Saw the DevilRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 1.5
The WolverineRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 2.5
Conduct ZeroRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 4.0
Mamma GógóRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Good NightRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.5